piątek

Aktualności

Grad goli i dobre widowisko

• autor: uniapc, 2012-09-22 19:40

W meczu 2 kolejki Wojewódzkiej Ligi Oldbojów zawodnicy naszej Unii spełnili oczekiwania kibiców i pewnie wygrali z Agfą Prusinowice,aż 6-2!

Goście z Prusinowic co prawda od początku meczu atakowali i stwarzali więcej sytuacji od naszej drużyny,ale to w żaden sposób nie przynosiło pożądanych efektów.

Zupełnie inaczej,było w przypadku naszej Unii-kilka szybkich akcji z kontrataków i w 23 min po ładnym strzale Krzysztof Woźniak otworzył wynik na 1-0 dla naszego zespołu!

Cztery minuty później ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2-0 bardzo ładnym strzałem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i wszystko według planu!

W 33 min ponownie Krzysztof Woźniak trafia do siatki rywala 3-0 a nasz napastnik tym samym ustrzelił hat-tricka!

Na kilka chwil przed zakończeniem pierwszej  połowy  (35 min) rozegraliśmy bardzo ładną akcje...na pozycję sam na sam z bramkarzem z Prusinowic wyszedł Grzegorz Szumierz i technicznym strzałem pod poprzeczkę zdobył gola na 4-0!

Z takim wynikiem schodziliśmy na przerwę w tym meczu!

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie co prawda rywale zdobyli dwa gole,ale to w żaden sposób nie mogło popsuć nam tego dnia optymistycznego nastawienia!

W 48 min czwartego gola zdobył Krzysztof Woźniak i było 5-0! Prawdziwy i niespodziewany pogrom już na wstępie sezonu!

W 59 min Zbigniew Kumidaj zdecydował się na strzał z dystansu...bramkarz gości popełnił błąd przy swojej interwencji..i piłka wpadła do siatki.

Wynik końcowy tego meczu 6-2 dla Unii co nas bardzo cieszy,bo przed meczem wydawało się,że nie jesteśmy w stanie nawet zremisować,a tutaj dla wielu zaskoczenie!

Kolejny raz chce podkreślić,że jeśli nasi zawodnicy chcą zagrać dobry i atrakcyjny futbol to naprawdę to potrafię co dzisiaj zostało w zupełności podkreślone i okazale uwieńczone bramkami,których nie brakowało!

BRAWO UNIA ZA DOBRE SPOTKANIE I PEWNE ZWYCIĘSTWO!!!

Za tydzień wyjazd na mecz derbowy z Zefirkiem (więcej o meczu w zapowiedzi już wkrótce)

W imieniu prezesa Ryszarda Szewiora dziękuje wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę na boisku w meczu przeciwko Prusinowicom!

Drużynie Agfy dziękujemy za przybycie i grę Fair play!