Unia rozbiła Niemodlin

• autor: uniapc, 2012-10-06 18:52

W dzisiejszym meczu pokazaliśmy,że nie ma to jak grać na własnym boisku i znowu wygrać bardzo wysoko.Rozbiliśmy drużynę Sokoła Niemodlin,aż 8-2!

Od samego początku graliśmy pewniej i lepiej,ale goście i tak kilka razy byli w stanie zagrozić naszej bramce...

Już w 2 min Krzysztof Woźniak otworzył wynik na 1-0 dla Unii i wszystko rozpoczęło się według planu...ale na kolejnego gola w jego wykonaniu nie musieliśmy długo czekać.

Dwie minuty później ten sam zawodnik trafia do siatki Sokoła i było już 2-0!

Szybkie dwa ciosy wcale nie powaliły gości z Niemodlina...Ci zawzięcie próbowali przeróżnych form rozegrania piłki.

Ta sztuka udało się im w 18 min,kiedy błąd popełnili nasi obrońcy,a rywale wykorzystali to bezlitośnie i zdobyli kontaktowego gola.

Ale stracona bramka podziałała na nas jak przysłowiowa płachta na byka...Woźniak otrzymał pięknie długie podanie od swojego kolegi z drużyny..wypuścił sobie piłkę mijając jeszcze zawodnika gości i mocnym strzałem pokonał golkipera z Niemodlina 3-1!

Bramka za bramkę...jak się okazało rywali,było stać na jeszcze jedno trafienie w 31 min! 3-2!

Jeszcze w pierwszej części wynik podwyższył Leszek Szeliga. 4-2!

Taki wynik utrzymał się do przerwy!

Po zmianie stron to już prawdziwa egzekucja na graczach Sokoła!

Do siatki trafiała już tylko Unia...Dariusz Łata 2 razy,Marcin Biksa i Grzegorz Szumierz

Ostatecznie rozgromiliśmy Sokół Niemodlin 8-2 i po tak okazałym zwycięstwie można z optymizmem patrzyć na to co,będzie działo się w kolejnych meczach ligowych!

W imieniu Ryszarda Szewiora dziękuje zawodnikom Unii za udany i zwycięski mecz,a chłopakom z Niemodlina składamy podziękowania za przyjazd do Polskiej Cerekwi i rozegrany mecz!

PS: Za tydzień wyjazd do Kamiennika mam nadzieję,że po kolejne zwycięstwo! (więcej o meczu w zapowiedzi)

WIELKIE BRAWA ZA OKAZAŁE ZWYCIĘSTWO BRAWOO!!!

autor: ~anonim 2012-10-09 14:13:58

avatar jedna bramke strzelil leszek szeliga w pierwszej polowie i bylo do przerwy 4-2