Unia grała,Zefir strzelał bramki...

• autor: uniapc, 2013-05-25 18:50

W ciekawie zapowiadającym się meczu derbowym pomiędzy Unią a Zefirem niestety lepsi okazali się rywale z Kędzierzyna-Koźla wygrywając 0-4,ale trzeba przyznać,że nasza drużyna rozegrała dobre zawody.

Rywale od samego początku stworzyli sobie przewagę w naszym polu karnym i w 2 min po błędzie naszych obrońców objęli prowadzenie.

Unia natomiast od starty gola ruszyła do ataków na bramkę Zefira i wydawało się momentami,że jesteśmy w stanie nawiązać kontakt z przyjezdnymi.Zagraliśmy atakiem pozycyjnym i trzeba przyznać dobrze nam to wychodziło tylko szkoda,że pod bramką ekipy z K-Koźla nie potrafiliśmy postawić kropki nad "i" a okazji było bez liku.

To co nie udało się nam na nasze nieszczęście wykorzystali goście i w 29 min w podobny sposób jak w przypadku pierwszego gola trafili do naszej siatki 0-2 po dwóch bramkach zdobytych głową.

Unia atakowała a Zefir strzał gole tak krótko można opisać pierwszą połowę derbowego spotkania w Polskiej Cerekwi.

Po zmianie stron gra nie uległa większej zmianie poza tym,że znowu tak jak tydzień temu rozpadał się mocny deszcz i utrudnił nieco grę obu drużynom.

Widać było,że gramy ważny mecz,bo postawa naszych piłkarzy świadczyła o tym,że walczymy do końca nie patrząc na wynik - kombinacyjna gra z kilkoma dobrymi akcjami zespołowymi mogła się podobać,ale dzisiaj nie szło to w parze ze strzelaniem goli rywal był po prostu lepszy.

Nam się nie udawało a Zefir podwyższył wynik na 0-3!

Od tego momentu,było już pewne,że niczego wielkiego nie ugramy w tym spotkaniu..

Zawzięcie chcieliśmy zdobyć bramkę,która w jakiś sposób mogłaby nas uszczęśliwić,ale nie udało się...Przyjezdni dobili nas jeszcze jednym trafieniem na 0-4 i mecz takim wynikiem został zakończony.

Przegraliśmy,ale najważniejszy jest fakt,że pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony i goście musieli się dzisiaj sporo natrudzić,aby wywieźć z Polskiej Cerekwi 3 pkt.Ta sztuka im się udała,bo zagrali lepiej,ale jeśli nadal forma naszych piłkarzy,będzie piąć się w górę to w końcówce tego sezonu możemy być świadkami bardzo dobrych meczy w wykonaniu Cerekwickiego zespołu.

Brawo chłopaki za ambicje i serce pozostawione dzisiaj na boisku i wolę walki! - WIELKIE DZIĘKI!!

Drużynie Zefira życzymy powodzenia w kolejnych meczach ligowych!

PRZYPOMINAM,ŻE GRAMY W CZWARTEK (BOŻE CIAŁO) Z BRZEGIEM!!!! INFO NIEBAWEM!