piątek

Aktualności

Żenada w Prusinowicach

• autor: uniapc, 2013-10-19 18:09

Po tym jak przed tygodniem chwaliliśmy naszą drużynę za bardzo dobrą postawę w meczu z Nysą tak dzisiaj niestety nie można znaleźć aspektu,aby Unia zasłużyła na dobre słowo.

Na mecz do Prusinowic jechaliśmy z nastawieniem na zwycięstwo,bo sama podróż kosztowała nas sporo sił i zmęczenia (100 km w jedną stronę)

Niestety już od samego początku to miejscowi zepchnęli nas do obrony i zdecydowanie zaatakowali,ale Unia starał się odpierać ataki gospodarzy i przez pierwsze 15 minut mecz był dość wyrównany.

Niestety po kwadransie gry...z biegiem czasu przewaga Agfy rosła i 19 min przełożyło się to na stratę bramki po błędzie naszych obrońców,zawodnik z Prusinowic pokonał Aleksandra Cebulaka 1-0!

Nie mogliśmy dzisiaj nic wskórać..brakowało dokładności,precyzji,spokoju i zaangażowania.Brak tych aspektów spowodował,że byliśmy skazani na porażkę!

Do przerwy przetrwaliśmy ataki miejscowych i schodziliśmy do szatni przegrywając 1-0!

Po zmianie stron wydawało się,że mecz jest jeszcze do wygrania,jeżeli tylko podniesiemy głowy.

Niestety druga połowa w naszym wykonaniu była jeszcze gorsza niż pierwsze trzy kwadranse.W 38 min gospodarze trafiają do naszej siatki i jest 2-0!

Nic nie mogliśmy zrobić...bezradność miejscami,była bardzo widoczna...na boisku wśród zawodników Unii nie było żadnego zawodnika,który mógłby się wyróżniać - WIELKA SZKODA!

Gospodarze grali swoje i bezlitośnie wykorzystywali błędy naszej defensywy!

W 64 min Agfa dobija Unie i strzela bramkę na 3-0 i tym samym ustawia wynik końcowy tego meczu!

Unia przegrała mecz z Prusinowicach i muszę to napisać,ale zasłużenie,bo z takim podejściem i zaangażowaniem nie możemy oczekiwać na fanfary i oklaski,wręcz przeciwnie!

Zastanówmy się czy warto jest jechać tyle kilometrów na mecz,żeby schodzić z boiska z opuszczonymi głowami?Po co ?każdy z Was gra dla siebie i przyjemności jaką jest piłka nożna,więc niech tą przyjemność mają także kibicie,którzy śledzą ligowe zmagania Unii!

W imieniu prezesa Ryszarda Szewiora dziękuje tym zawodnikom,którzy dzisiaj pojechali na mecz do Prusinowic!

ZA TYDZIEŃ GRAMY Z KAMIENNIKIEM!! INFO NIEBAWEM!

AGFA 3-0 UNIA!!