czwartek

Aktualności

Drugi zespół ponownie lepszy od pierwszego

• autor: uniapc, 2013-11-16 21:46

W tym roku ponownie Unia II okazała się lepsza od teoretycznie pierwszego zespołu,bo obie drużyny zostały podzielone tak,aby rywalizacja,była wyrównana.

Unia II wygrała,bo zagrała lepiej i skuteczniej,ale warto podkreślić,że w składzie obu drużyn zagrali także nasi przyjaciele i partnerzy strategiczni.

Mecz mógł się podobać pomimo tego,że Unia II szybko przejęła inicjatywę i zadała szybkie ciosy co spowodowało,że prowadziła 3-0 po bramkach Marka Rybaka (samobójcza) Adriana Bochenka i Krzystofa Woźniaka.

Jednak Unia I nie złożyła broni i w drugiej połowie wzniosła się na wyżyny i w ciągu 2 min zdobyła dwa gole i wydawało się,że emocje dopiero się rozpoczną,ale nic bardziej mylnego.Unia II odpowiedziała trafieniem Krzysztofa Woźniaka i było 4-2,a kilka minut później lewą stroną boiska przedarł się Mateusz Kłosek i kapitalnym strzałem w samo okienko trafił do bramki Unii I i ustanowił tym samym wynik na 5-2!

Mecz naprawdę mógł się podobać i pomimo,że był towarzyski to stał na wysokim poziomie.Nie brakowało ładnych akcji i pięknych goli w wykonaniu jednych jak i drugich,a to potwierdza tylko,że warto takie spotkania rozgrywać.

Dziękuje wszystkim,którzy dzisiaj postanowili przybyć i rozegrać to spotkanie towarzyskie i przyjacielskiej atmosferze!

Po meczu w restauracji Marco Polo odbyło się zakończenie rundy jesiennej na które oprócz zawodników przybyli również nasi sponsorzy,przyjaciele i członkowie.Wszyscy przy dobrym klimacie i humorze oficjalnie zakończyli pierwszą część sezonu.