Prezes w grze,Unia na podium

• autor: uniapc, 2014-02-22 20:46

Po serii nieudanych występów podczas halowych turniejów piłkarskich wreszcie stanęliśmy na podium - co ważniejsze na parkiecie w szeregach Unii pojawił się sam prezes:)

nowa-galeria-5325402.jpg nowa-galeria-5325403.jpg nowa-galeria-5325404.jpg

Dokładnie tydzień temu zostaliśmy zaproszeni przez kolegów z Głogówka na halowy turniej piłkarski - oczywiście skorzystaliśmy z okazji.Była to także okazja ku temu,aby wreszcie odbudować swoje morale.

W turnieju wzięło udział 5 zespołów:

UNIA POLSKA CEREKIEW

GTG GŁOGÓWEK

OLD MIX KIETRZ

OLD BOYS SOKOL BELA

KP OLDBOJ FORTUNA GŁOGÓWEK

Unia Polska Cerekiew łącznie rozegrała 4 mecze i zdobyła 7 pkt.

TABELA WSZYSTKICH WYNIKÓW:

1 UNIA POLSKA CEREKIEW 0-2 GTG GŁOGÓWEK

2. KP OLDBOJ FORTUNA GŁOGÓWEK 0-1 OLD MIX KIETRZ

3. OLD BOYS BELA 0-0 UNIA POLSKA CEREKIEW

4. GTG GŁOGÓWEK 1-0 KP OLDBOJ GŁOGÓWEK

5. OLD MIX KIETRZ 2-0 OLD BOYS SOKOL BELA

6.UNIA POLSKA CEREKIEW 1-0 KP OLDBOJ FORTUNA GŁOGÓWEK

7.GTG GŁOGÓWEK 2-0 OLD MIX KIETRZ

8. OLD BOYS BELA 1-1 KP OLDBOJ FORTUNA GŁOGÓWEK

9.OLD MIX KIETRZ 0-2 UNIA POLSKA CEREKIEW

GTG GŁOGÓWEK 0-0 OLD BOYS BELA

Rywalizacja oraz praktycznie wszystkie mecze były bardzo zacięte i nie brakowało w nich walki i ambicji.

Nasz zespół pokazał się z zupełnie innej strony niż w poprzednich turniejach,gdzie wypadliśmy tragicznie.

Dzisiaj,było widać,że Unia przyjechała po coś więcej niż tylko przyjemność z gry - przed tygodniem zawodnicy jak i prezes sami dodali,że TRZEBA WRESZCIE STANĄĆ NA PODIUM!

Tak się stało dzisiaj - co prawda łatwo nie było,ale dzięki siedmiu zdobytym punktów udało się zając 2 miejsce w halowym turnieju piłkarskim.

TABELA KOŃCOWA:

1. GTG GŁOGÓWEK 10 pkt

2. UNIA POLSKA CEREKIEW 7 pkt

3. OLD MIX KIETRZ 6 pkt

4.OLD BOYS SOKOL BELA 3 pkt

5. KP OLDBOJ FORTUNA GŁOGÓWEK 1 pkt.

Wielką niespodzianką,był występ prezesa Ryszarda Szewiora - i jak skromnie dodał : Prezes na grze,Unia wygrywa na zawołanie :)

Po zakończeniu turnieju wszystkie drużyny udały się na obfity poczęstunek,który przygotowali organizatorzy turnieju.

Cieszy bez wątpienia fakt,że w końcu możemy napisać coś pozytywnego na temat gry Unii,a w szczególności piłkarzy,bo najlepszym bramkarzem turnieju okazał się bramkarz naszego zespołu Aleksander Cebulak - GRATULACJE.

Panowie plan wykonaliście w 99%,bo zawsze znajdzie się złośliwy i powie mogło być pierwsze miejsce.

Serdecznie dziękujemy kolegom z Głogówka z zaproszenie na turniej,miła atmosferę i wyśmienitą gościnę,a pozostałym drużynom za grę fair play!

Piłkarzom Unii w imieniu Ryszarda Szewiora dziękuje za pozostawione serce i walkę w meczach - CHŁOPAKI WIELKIE DZIĘKI TAK TRZYMAĆ!!!

Unia zagrała w składzie: Aleksander Cebulak,Marek Rybak,Paweł Szewczyk,Grzegorz Szumierz,Ryszard Szewior,Andrzej Troszka,Jan Paszczuk,Zbigniew Kumidaj,Dariusz Łata,

Bramki dla Unii zdobywali: Marek Rybak,Dariusz Łata i Zbigniew Kumidaj.

PS: Marek dzięki za zdjęcia,które wykonałeś podczas turnieju!!