czwartek

Aktualności

Blamaż w Opolu...10-0!

• autor: uniapc, 2014-04-12 21:01

Takiego wyniku i takiej postawy Unii Polska Cerekiew nie spodziewał się chyba nikt.Po jednostronnym
meczu przegraliśmy z liderem tabeli,aż 10-0.Tak wysoko nie przegraliśmy od dawna.

Czarna sobota dla Unii - praca,kontuzuje,problemy rodzinne i obowiązki uniemożliwiły większości
zawodnikom wyjazd na mecz do Opola,ale to nie może być usprawiedliwieniem takiej postawy.

Co ciekawe goła jedenastka udała sie na ten mecz,a w niej zagościł nowy nabytek Unii
Paweł Wciseł,jednak to nie pozwoliło na osiągnięcie pozytywnego rezultatu.

Z informacji jakie otrzymałem,Skaut zebrał się w komplecie i miał do dyspozycji 17 piłkarzy.
Mecz miał 2 połowy - Pierwsza część w podstawowym składzie gospodarzy (7-0) w tym pięć
bramek zdobył Józef Żemańczyk.

W drugiej połowie miejscowi wystawili zmienników - Ci dołożyli jeszcze trzy gole i było wszystko jasne.

Unia nie miała dzisiaj nic do powiedzenia,Na uwagę zasługuje fakt,że przy wyniku 1-0 sędzia błędnie uznał
bramkę zdobytą dla Skauta - Po interwencji gospodarzy arbiter zmienił zdanie.

Musimy jednak zapomnieć o tym,że w ogóle rozegraliśmy dzisiaj mecz,o ile meczem w wykonaniu Unii można to nazwać

Życzę kontuzjowanym graczom Unii szybkiego powrotu do zdrowia,pogodzenia pracy z rozgrywaniem meczy.

Drużynie z Opola dziękujemy za miłe przyjęcie i gościnnę - ale nie za srogie lanie.

PS: W najbliższej kolejce zagramy z Prószkowem - Info niebawem.

SKAUT 10-0 UNIA